MotoKadry

MotoKadry przy współpracy z MotoFocus.pl pragną dostarczyć jak najlepsze i najskuteczniejsze narzędzia poszukiwania pracowników w branży motoryzacyjnej na potrzeby producentów części, dystrybutorów i warsztatów. U nas możesz zamieścić ogłoszenie jako pracodawca, a także aplikować na różne stanowiska jako poszukujący pracy.

Dzięki  nam masz szansę rozwinąć skrzydła!

 

Pracodawcy

 Dodanie ogłoszenia w systemie MotoKadry jest darmowe!

Po prostu zarejestruj swoją firmę, potwierdź rejestrację i następnie w panelu dodaj swoje ogłoszenie. Twoje ogłoszenie będzie ważne przez miesiąc, po tym okresie można je odnowić.

Jeśli jesteś dodatkowo zainteresowany promocją ogłoszenia na MotoFocus możesz wykupić promowanie swojego ogłoszenia na witrynie MotoFocus.pl. Dodatkowo Twoje ogłoszenie może być wysłane do listy mailingowej ponad 50 000 specjalistów z branży. W tym celu Kliknij tutaj aby się z nami skontaktować.  

 

 

Kandydaci

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań zawodowych w branży to aplikuj już dziś!
Do dyspozycji masz wiele ogłoszeń dla różnych specjalistów w branży. Wystarczy, że zarejestrujesz się i wgrasz swoje CV a będziesz mógł niezwłocznie aplikować na nowe stanowiska pracy. Poza samym aplikowaniem na ofertę pracy zachęcamy również do zostawienia swojego CV, a praca może znaleźć Ciebie – za Twoją zgodą możemy polecić Twoją kandydaturę firmie, która aktualnie szuka pracownika.

Skorzystaj z szansy jaką dają Ci MotoKadry!

Masz pytanie

Napisz do nas, jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą!