POZNAJ NAS

Motokadry.pl to strona, która powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi HR wspierające rynek automotive. Jako firma oferujemy przestrzeń do działań, głównie skupionych na procesach rekrutacyjnych oraz szkoleniach. Dając możliwość pracodawcy na zwiększenie efektywności podczas poszukiwań najlepszych kandydatów. A poszukującym prezentujemy rozbudowaną bazę ofert oraz przejrzysty system aplikacji.

POZNAJ NASZE USŁUGI

Jako zespół postawiliśmy na rozwój firmy w stronę słuchania potrzeb zarówno klienta, jak i kandydata. Dając dzięki temu obu stronom możliwość nawiązania satysfakcjonującej współpracy poprzez nasz portal. Intuicyjne rozwiązania pozwalają na wspólną i satysfakcjonującą współpracę zakończoną gwarantowanym sukcesem.

W swoim menu oferujemy przede wszystkim:

>>> Bazę najlepszych kandydatów dopasowanych do potrzeb klientów

>>> Rozbudowane pole do publikacji ofert o pracę

>>> Przestrzeń dla kandydata, w której będzie mógł kontrolować swoje aktualne zgłoszenia oraz będzie w pełni odpowiedzialny za swoje aplikacje

>>> Szkolenia dla kandydatów, które pozwolą na sprawdzenie swojej aktualnej wiedzy oraz odebranie wartościowego certyfikatu

POZNAJ NASZE CELE

Jako zespołowi MotoKadry.pl zależy nam na zrozumieniu potrzeb każdej osoby, która dociera na naszą stronę. Niezależnie co Cię do nas sprowadziło chcemy, żebyś poczuł się w pełni zaopiekowany. Abyś miał świadomość, że ta strona jest miejscem, w którym znajdziesz odpowiedź na swoje rekrutacyjne potrzeby. Naszym głównym celem jest zobaczyć Twój uśmiech na twarzy. Uśmiech, który pojawił się ponieważ, właśnie dzięki nam znalazłeś prace lub praca znalazła Ciebie!

POZNAJ NASZ TEAM

Nasz zespół jest stworzony przez ludzi z ogromnym zapałem do działania.To duża chęć do pracy skumulowana w na razie w niewielkim składzie osobowym. Jesteśmy mali w liczbach ale duzi w możliwościach. Kieruje nami chęć do stworzenia idealnego miejsca dla każdego, kogo łączy branża automotive.

Masz pytanie

Napisz do nas, jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą!